Empik z nową kampanią reklamową promującą produkty szkolne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Empik z nową kampanią reklamową promującą produkty szkolne

19 sierpnia ruszyła nowa kampania reklamowa Empiku, promująca szeroką ofertę produktów szkolnych. Za kreację odpowiada agencja reklamowa Brain, a za zakup mediów LOWE Media.

Motywem przewodnim kampanii jest domino ułożone z produktów szkolnych – plecaków, piórników, zeszytów, czy artykułów do rysowania i malowania. Poruszające się kolejno przedmioty nawiązują do hasła przewodniego kampanii TV „A co ruszy do szkoły Twoje dziecko?”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„W spocie wykorzystaliśmy blisko 120 produktów, które stworzyły domino o długości ok. 40 m!” – mówi Magdalena Mularuk, Dyrektor Marketingu i PR. „Empik oprócz najszerszej w Polsce oferty książkowej, muzycznej czy filmowej, od wielu lat jest także miejscem z niezwykle bogatą ofertą produktów papierniczych i kreatywnych. Kampania wspiera pozycjonowanie Empik jako marki, która inspiruje do twórczego spędzania czasu.” – dodaje. 

Kampania telewizyjna, która potrwa do 4.09, będzie emitowana w kanałach ogólnopolskich i tematycznych. Kampania obejmuje też prasę (m.in. Newsweek, Wprost i Gazeta Wyborcza), kino, Internet (m.in. YouTube i Facebook) oraz sklepy Empik (materiały BTL). Kampanii towarzyszy również konkurs geolokalizacyjny na Instagramie, którego uczestnicy mają za zadanie odnaleźć karty prezentowe na zakup artykułów szkolnych ukryte w sklepach Empik. 

Spoty są dostępne na kanale YouTube Empiku:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij