Kampania przed „Star Wars” w 55 kinach z oferty Multikino Media dostępna już dziś

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania przed „Star Wars” w 55 kinach z oferty Multikino Media dostępna już dziś

Jedna z najważniejszych premier 2015 roku, czyli „Star Wars” w kinach od 18 grudnia. A już w sierpniu broker reklamy kinowej rozpoczął sprzedaż kampanii przed filmem w 55 kinach ze swojej oferty w 44 miastach na terenie całej Polski.

Gwiezdne wojny, część VII: Przebudzenie mocy (ang. Star Wars Episode VII: The Force Awakens; również Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). Jest to siódma odsłona serii Gwiezdne wojny. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i koncentruje się na losach trójki nowych bohaterów. W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels oraz Daisy Ridley. Film na ekrany polskich kin trafi 18 grudnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klienci Multikino Media mają do wyboru trzy rodzaje kampanii: regularną, pakietową oraz  follow the movie; w jednym z trzech bloków reklamowych: blok tradycyjny, specjalny oraz premium. Będzie możliwość rozszerzenia kampanii poprzez pokazy zamknięte, sampling produktu, stałą obecność na wybranym nośniku w okresie trwania kampanii.

Jednocześnie z rozpoczęciem sprzedaży kampanii reklamowych Multikino Media uruchamia sprzedaż korporacyjną: pokazy zamknięte dla klientów połączone z prezentacją firmy; kody i kupony podarunkowe wykorzystywane w akcjach prosprzedażowych oraz do celów wewnętrznych firmy.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij