Amica prezentuje online nową linię zmywarek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Amica prezentuje online nową linię zmywarek

„Efekt, za którym stoi technologia” – pod tym hasłem zostały zaprezentowane innowacyjne możliwości zmywarek Amica. Sataku przygotowało kreację i wyemitowało spot w swojej sieci reklamy wideo. Jest to jeden z elementów szerszej kampanii, która zakończyła się 31 sierpnia br.

Za planowanie mediów odpowiada Value Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teaser wideo zachęca użytkowników do obejrzenia całego spotu poprzez ukazanie najciekawszych fragmentów filmu. Po najechaniu myszką na baner wewnętrzna cześć zmywarki wysuwa się, już na tym etapie reklamy prezentując pojemność produktu.

Przechodząc na wersję expandowaną, użytkownikowi wyświetla się cały spot. Po jego obejrzeniu, za pomocą wtyczek społecznościowych, może on przekazać informacje dalej. Sama kreacja dodatkowo opisuje trzy główne zalety urządzenia – zmywanie 3D, program Auto oraz Flexi Space. Dzięki temu można poznać innowacje jeszcze przed przejściem na stronę docelową. Projekt reklamy powstał na podstawie materiałów graficznych i spotu, dostarczonych przez Amikę.

- Zarekomendowaliśmy Klientowi emisję w Sataku, ponieważ uznaliśmy to za innowacyjne i niestandardowe rozwiązanie, pasujące wizerunkowo do marki Amica oraz dopełniające szereg pozostałych działań - mówi Weronika Nowikowa, Communication Planner w Value Media.

- Już na inicjującej kreacji display prezentujemy sztandarowe cechy produktu – dzięki temu użytkownik otrzymuje najważniejsze informacje od pierwszych sekund kontaktu z reklamą, a realizowana w ten sposób emisja odsłonowa buduje zasięg komunikacji. Odbiorcy zainteresowani i zachęceni zajawką mogą pogłębić swój kontakt z marką, bez opuszczania serwisu, który właśnie przeglądają. – dodaje Anna Białkowska, Agency Account Manager w sieci Sataku.

Kampanie live można obejrzeć na stronie Sataku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij