Amica sponsorem programu MasterChef

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Amica sponsorem programu MasterChef

Wraz z początkiem września na antenie TVN rozpoczęła się emisja programu MasterChef. W tegorocznej edycji popularnego kulinarnego show widzowie będą mogli zapoznać się z możliwościami inteligentnych urządzeń AGD z nowej linii Amica IN. Współpraca firmy Amica z TVN potrwa do grudnia.

Linia Amica IN. to propozycja dla osób, które cenią sobie świetnie dopracowaną technologię, a dodatkowo lubią otaczać się pięknymi rzeczami. Aby do nich dotrzeć, Amica zdecydowała się na wyjątkowo szeroko zakrojoną kampanię promocyjną. Jej częścią jest podjęcie współpracy ze stacją TVN, w ramach której Amica została sponsorem popularnego show kulinarnego MasterChef, emitowanego w każdą niedzielę o godz. 21:30. Urządzenia z nowej linii Amica pojawią się w 14 odcinkach programu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na antenie TVN widzowie zobaczą takie elementy linii, jak płyta gazowa 6610 GCB, piekarnik z pokrętłami IN 622B, piekarnik IN SMART II oraz lodówka dwudrzwiowa FY408.3DFX.

- Zdecydowaliśmy się na umieszczenie naszych produktów w programie MasterChef, bo uczestniczą w nim pasjonaci kuchni. To ludzie, którzy po prostu lubią gotować, profesjonaliści, stawiający przede wszystkim na użyteczne rozwiązania technologiczne – tak jak my. Dla nich – jak i dla nas – najważniejszy jest efekt – mówi Arkadiusz Gwizdek, dyrektor ds. marketingu firmy Amica. – Jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt da wszystkim uczestnikom programu dużo satysfakcji i pomoże im rywalizować na najwyższym poziomie – dodaje.

W programie MasterChef kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. W każdym z odcinków, pasjonaci kuchni muszą zmierzyć się z własnym stresem, uciekającym czasem oraz wymagającymi jurorami, by dojść do finału i zdobyć tytuł Masterchefa. Amatorzy swoje talenty mogą zaprezentować, używając inteligentnych sprzętów z linii Amica IN. w jakie zostało wyposażone studio.

Amica IN. – inteligentne AGD

Amica IN. to nowoczesna, ekskluzywna linia sprzętów AGD, która w stylowej oprawie kryje inteligentne wnętrze. Urządzeniami można sterować zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu i dedykowanej aplikacji. Linia Amica IN. wykorzystuje również możliwości jakie daje Internet Rzeczy, dzięki czemu poszczególne sprzętu mogą komunikować

się między sobą, zaś zaawansowane funkcje, wpływają na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Inspirujący design urządzeń linii Amica IN. nawiązuje do światowych trendów w projektowaniu wnętrz. Trzy modne odcienie, w których występują urządzenia – black magic, manhattan beige oraz pure white – nadadzą charakteru nowoczesnym kuchniom bez względu na styl wykończenia. Nagrody i wyróżnienia przyznane linii Amica IN. (iF Design Award, a także Red Dot Award w kategorii Product Design) stanowią potwierdzenie wysokich kompetencji firmy Amica w obszarze wzornictwa.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij