Lepsza strona Mostostalu Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lepsza strona Mostostalu Warszawa

Wystartowała nowa strona internetowa jednej z największych firm budowlanych w Polsce. Uruchomienie serwisu www.mostostal.waw.pl jest jednym z elementów obchodów 70. rocznicy powstania firmy.

Witryna Mostostalu Warszawa posiada nowy layout, oparty głównie na prezentacji bogatego dorobku firmy. Duży nacisk został położony na zaprezentowanie w atrakcyjny sposób zrealizowanych inwestycji. Cała strona została rozmieszczona w jednym widoku. Dodatkowo, wprowadzono znaczące zmiany w architekturze treści, dzięki czemu nawigacja po serwisie jest intuicyjna i ułatwia znalezienie interesujących internautę informacji. Strona została zaprojektowana zgodnie z ideą responsive web design, dzięki czemu jej układ oraz funkcjonalności automatycznie dostosowują się do urządzenia, na którym jest oglądana.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Strona została zaprojektowana tak, by w pełni wyeksponować bogatą tradycję oraz doświadczenia Mostostalu Warszawa. Chcieliśmy również podkreślić naszą innowacyjność i nowatorskie podejście do budownictwa i realizowanych inwestycji. Zależało nam, by osoby odwiedzające serwis mogły się przekonać, że w pełni realizujemy naszą misję, zawartą w haśle „Mostostal Warszawa – wczoraj i dziś – już od 70 lat Budujemy przyszłości”. Nowa strona jest również jednym z elementów odświeżenia wizerunku firmy i rusza w bardzo ważnym dla nas momencie – w roku naszego jubileuszu – powiedziała Agata Falęcka, rzecznik prasowy Mostostalu Warszawa.

Link do Filmu.

Witryna w atrakcyjny wizualnie sposób prezentuje historię firmy i jej pracowników, jasno przedstawia ofertę wraz z przykładowymi i szczegółowo opisanymi realizacjami opatrzonymi materiałami zdjęciowymi i filmowymi. Na stronie znajdziemy również informacje na temat strategii zrównoważonego rozwoju, serwis prasowy oraz działy kariera i relacji inwestorskich.

Również z okazji obchodów 70-tych urodzin Mostostal Warszawa uruchomił aplikację mobilną (iOS, Android), która przybliża historię firmy – od pierwszej inwestycji jaką była odbudowa mostu imienia Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie w 1945 poprzez budowę Rotundy, odbudowę Teatru Wielkiego, renowację Zamku Królewskiego, budynku Sejmu aż po rewitalizację Krakowskiego Przedmieścia.

Link do Aplikacji Portret Firmy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij