PZL rozwija dział kreacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PZL rozwija dział kreacji

W związku z rosnącą ilością realizowanych projektów PZL ponownie rozbudowuje dział kreacji. Obecnie agencja umacnia kompetencje w zakresie projektowania graficznego tworząc dedykowane stanowisko Graphic Designera, które obejmie Małgorzata Grochala.

Małgosia jest absolwentką łódzkiej ASP, specjalistką od brandingu, typografii oraz designu. Do tej pory projektowała i nadzorowała realizację wszelkich materiałów związanych z brandingiem od logotypów, materiałów identyfikacji wizualnej, poprzez materiały korporacyjne, BTL, aż po strony www, bannery czy filmy wizerunkowe. Pracowała m.in. dla takich marek jak iMe, Zień Home, Łukasz Jemioł, mBank, PKO, Plus, PZU, Tabasco czy Vienna Insurance Group. W wolnych chwilach  rysuje, maluje i projektuje ubiory.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pod bezpośrednim kierownictwem Kota Przybory i Iwa Zaniewskiego - Małgosia odpowiadać będzie głównie za projekty z zakresu designu, projektowania opakowań i identyfikacji marek. Dodatkowo wspierać będzie zespół kreacji w pracy dla obecnych klientów agencji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij