„Nowe ciasto leci w miasto” - Focus Pizza promuje swoją ofertę dronami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Nowe ciasto leci w miasto” - Focus Pizza promuje swoją ofertę dronami

Focus Pizza – nowy koncept gastronomiczny, który wystartował w Szczecinie oraz Gdańsku, rozpoczął promocję swoich produktów w nowoczesny i efektowy sposób.

Firma wykorzystała drona z podwieszoną reklamą graficzną, który wykonywał efektowne przeloty przy szczecińskich biurowcach położonych obok Bramy Portowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Nowe ciasto leci w miasto” to hasło reklamowe przyświecające kampanii promocyjnej nowego konceptu gastronomicznego Focus Pizza, oferującego pizzę w dostawie w centrum Gdańska oraz Szczecina. Promocja oferty odbyła się za pomocą latającego drona, który poruszał się wokół budynków biurowych położonych przy Bramie Portowej w Szczecinie. Unosił on specjalny plakat reklamowy promujący nowego dostawcę –  widoczny zarówno dla osób pracujących w biurowcach, jak i okolicznych przechodniów. Wydarzenie było wspierane akcją rozdawania ulotek, zawierających szczegółowe menu oraz dane kontaktowe do pizzerii. Docelowo sieć Focus Pizza chciałaby dostarczać swoje produkty za pomocą specjalnie przystosowanej floty dronów.

Focus Pizza to nowy dostawca, który w swojej ofercie posiada 16 bazowych rodzajów pizzy – od klasycznej Pepperoni po wielkomiejski NY Burger. Do każdej pizzy można dodać szereg dodatków mięsnych, serowych czy też warzywnych, tworząc swoją ulubioną kompozycję. W ofercie znajdują się także sosy i napoje, a klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Zamówienia można składać telefonicznie oraz online za pomocą oficjalnej strony internetowej marki: www.focuspizza.pl.

Focus Pizza jest nowym konceptem gastronomicznym, który należy do polskiej sieci Focus Hotels S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij