The Story sprawdzi UX miasta Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Story sprawdzi UX miasta Warszawy

Firma The Story prowadzi rekrutację uczestników do projektu UX Warsaw. Jest to pilotaż badania doświadczeń turysty odwiedzającego Warszawę. Projekt jest prowadzony na zlecenie Urzędu m. st. Warszawy i obejmuje dwie ściezki turystyczne z najważniejszymi zabytkami miasta.

„Budujemy zespół niezależnych specjalistów, którzy wezmą udział w projekcie, a także prowadzimy rekrutację wśród zagranicznych turystów” – podaje firma na swoim profilu na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

“Dlaczego poszukujemy tzw. niezależnych? Chodzi o niezależnych... od nas. Chcemy, żeby zespół składał się ze specjalistów, którzy pracują i nie pracują w The Story.” – tłumaczy Dymitr Romanowski, dyrektor zarządzający The Story.

Uczestnicy projektu zbadają negatywne i pozytywne doświadczenia oraz zarekomendują, co należy poprawić. Czy łatwo jest dotrzeć z punktu A do punktu B? Czy czytelne są procesy zakupu biletu, znalezienia przystanku? itd. Wszystko to, czego doświadcza turysta, odwiedzający Warszawę.

Rekrutacja odbywa się na portalu Made in Warsaw. Ogłoszenia są oznaczone jako UX Warsaw Project.

The Story jest polską firmą zajmującą się designem i nowymi technologiami. Działa od 2009 roku i posiada oddziały w trzech miastach – Warszawie, Sankt-Petersburgu i Tallinie. Firma odpowiadała za rebranding usług firmy KCR, wdrożenie pierwszego w Gazpromie responsywnego serwisu www, przeprowadziła pierwszą w Polsce aukcję online Zielonej Energii we współpracy z PwC i PSEW, prowadzi kampanię wspierającą sprzedaż w USA usług technologicznych firmy Engex oraz prowadzi wiele innych ciekawych projektów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij