OKNOPLAST mecenasem wystawy OKNO na sztukę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OKNOPLAST mecenasem wystawy OKNO na sztukę

Już po raz czwarty w monumentalnych wnętrzach Teatru Narodowego w Warszawie odbył się wernisaż utalentowanych polskich artystów z cyklu "Jasiński & friends".

Wydarzenie zorganizowane przez znanego malarza młodego pokolenia, Dominika Jasińskiego, wsparła Grupa OKNOPLAST, wiodący producent okien i drzwi z PVC w Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O wystawie OKNO na sztukę

Wystawa z cyklu „Jasiński & friends” otworzyła się po raz czwarty w galerii Amaristo z siedzibą w Teatrze Narodowym. Ideą spotkań „Jasiński & friends” jest przede wszystkim promocja polskiej sztuki, m.in.: malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, a także budowanie pozytywnych relacji między środowiskami artystycznymi i instytucjami kultury a biznesem oraz indywidualnymi pasjonatami sztuki. To również doskonała okazja by przekonać się, jak różnorodna jest polska sztuka młodej generacji. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem do udziału w wydarzeniu zaproszono artystów tworzących w różnych technikach plastycznych i reprezentujących ciekawe style. 

Otwieramy dla Państwa okno na sztukę, wpuszczając przez nie powiew świeżości i duży ładunek kreatywności. Projekt „Jasinski & friends” to dowód na to, że o polskiej sztuce możemy mówić z dumą – powiedział Dominik Jasiński, jeden z czołowych i najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia oraz kurator i pomysłodawca wystawy.

Gościem specjalnym wernisażu, jaki odbył się 28 września był wybitny artysta grafik – Andrzej Pągowski. W czasie wernisażu była możliwość zakupienia prezentowanych prac, w tym plakatów Andrzeja Pągowskiego pochodzących z jego prywatnej kolekcji. 

OKNOPLAST wspiera ambitne przedsięwzięcia

Podkrakowskie przedsiębiorstwo od początku angażuje się w różnego rodzaju projekty społeczno-kulturalne. Firma zwraca uwagę m.in. na nieszablonowe inicjatywy, które pozwalają rozwijać nowe pasje i umiejętności. W 2015 roku OKNOPLAST dostarczył okna i drzwi do fińskiego domku w Warszawie, należącego do stowarzyszenia „Państwomiasto”. Służy ono wszystkim tym, którzy żywo interesują się otaczającym ich światem i chcą go pozytywnie zmieniać poprzez organizację spotkań, debat, warsztatów, sesji networkingowych, a także szkoleń, pokazów filmowych i teatralnych oraz koncertów. OKNOPLAST był także partnerem Oratorium Papieskiego pt. Pielgrzym Krakowski, upamiętniającego drugą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II oraz 30 rocznicę jego pobytu w Krakowie.

Naturalną konsekwencją zaangażowania we wspomniane projekty jest współpraca sponsorska przy wystawie „Jasiński & friends”. Tym bardziej, że OKNOPLAST znany jest nie tylko z pasji do innowacji, ale również do nowoczesnego dizajnu. Dodatkowo, jako firma, która odniosła sukces na wielu europejskich rynkach, OKNOPLAST z chęcią wspiera inicjatywy promujące rodzime marki, w tym utalentowanych polskich twórców.

Wernisaż odbył się 28 września o godz. 19:00. Wystawa potrwa od 28 września do 30 października 2015 roku. Wstęp jest wolny.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij