Alkohol i kluczyki? Wykluczone! Infinity dla KRBRD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alkohol i kluczyki? Wykluczone! Infinity dla KRBRD

Każdy sposób jest dobry by powstrzymać osobę, która chce wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu. Reagując możesz uratować życie najbliższej Ci osoby – to przekaz najnowszej kampanii Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przygotowanej przez Agencję Infinity.

Spoty dotyczące prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu już były, tym razem zdecydowano się zwrócić uwagę na ten problem osobom z otoczenia kierowców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wojciech Dołhun z Agencji Infinity odpowiedzialnej za kreację kampanii opowiada o najnowszej produkcji: – Chcieliśmy ująć problem z innej, mniej opatrzonej strony. Kampania jest adresowana do ludzi młodych, w wieku 18-24 lat. Zależało nam, by przemawiała naturalnym językiem, bez gadających głów, nudnej dydaktyki, bez sztywnego tłumaczenia dlaczego nie wolno jeździ samochodem pod wpływem alkoholu. W naszym spocie znajomi pilnują się nawzajem. Akcja ma pokazać jak można reagować w sytuacji, gdy ktoś czuje się pewnie na tyle, żeby jechać autem, chociaż wiemy, że nie powinien.

Agencja Infinity została wyłoniona w trybie przetargu publicznego, w którym złożono 12 ofert. Kampania będzie emitowana w telewizji, kinie, radiu oraz na billboardach.

Mimo braku promocji w internecie, filmik jest chętnie udostępniany i zbiera bardzo pozytywne recenzje wśród internautów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij