KERRIS group z nagrodą w konkursie Lider Przedsiębiorczości Roku 2015!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KERRIS group z nagrodą w konkursie Lider Przedsiębiorczości Roku 2015!

Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości” za nami. KERRIS group jest jedyną agencją interaktywną nagrodzoną w tegorocznej edycji konkursu. Łącznie wzięło w nim udział ponad 300 firm i instytucji.

Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany jest szczególnie aktywnym, innowacyjnym i dynamicznym firmom. W tegorocznej edycji konkursu agencja interaktywna KERRIS została wyróżniona w kategorii małych przedsiębiorstw. Brały w nim udział również mikro i średnie firmy oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość. Nagrodę odebrał osobiście prezes zarządu Mikołaj Szymański podczas oficjalnej uroczystości, która odbyła się 28 października w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku wdraża te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe swoich partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, L'Oréal Polska, Grupa LOTOS S.A., NUTRICIA Polska, Grohe Polska, Uber oraz czołowe domy mediowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij