Bartłomiej Czernecki został doradcą Zarządu PMPG Polskie Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartłomiej Czernecki został doradcą Zarządu PMPG Polskie Media

Bartłomiej Czernecki został doradcą Zarządu PMPG Polskie Media S.A. Jego zadaniem ma być rozwój i ugruntowanie pozycji rynkowej jednego z nielicznych polskich wydawców prasowych jako wyraziciela głosu polskich interesów i polskich przedsiębiorców.

Nowy doradca Zarządu skupi się przede wszystkim na budowaniu relacji z otoczeniem biznesowym w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dotychczasowej karierze zawodowej Bartłomiej Czernecki zajmował się przede wszystkim doradztwem strategicznym oraz opracowywaniem i wdrażaniem projektów specjalnych w dziedzinie rozwoju, restrukturyzacji i usprawniania operacji przedsiębiorstw. Przez 8 lat związany był z rynkiem mediów i telekomunikacji, czynnie uczestniczył w przygotowaniu i przeprowadzeniu jednej z najważniejszych fuzji w tym segmencie na polskim rynku.

Był także związany z rynkiem sztuki, m.in. jako wiceprezes wydawnictwa wydającego najstarszy polski magazyn poświęcony sztuce i biznesowi „Art.&Business”. Jako wiceprezes zarządu domu aukcyjnego Abbey House S.A. odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie inwestorów, miał swój udział w tym, że Abbey House weszło w skład portfolio największego operatora związanego z rynkiem sztuki na świecie, ArtNews. Był również jednym z architektów transakcji w ramach której notowana na NewConnect ArtNews połączyła się z amerykańską grupą wydawniczą Brant Publications, którą kontroluje miliarder z branży papierniczej, Peter M. Brant. Dzięki tej transakcji ArtNews ma przekraczający 50 proc. udział w amerykańskim rynku fachowych czasopism o sztuce z czytelnictwem przekraczającym 2 mln.

Czernecki pełnił też funkcję dyrektora zarządzającego m.in. w technologicznej spółce Noidss, która produkuje urządzenia wspomagające rozwiązywanie problemów społecznych, m.in. blokady alkoholowe dla kierowców.

Czernecki jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, kierunek prawo i administracja. W okresie studiów przez 4 kadencje był Przewodniczącym Samorządu Studentów. Założył i przewodniczył Studenckiej Poradni Prawej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij