Apsys po raz drugi deweloperem roku w CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Apsys po raz drugi deweloperem roku w CEE

Apsys Polska drugi rok z rzędu został uznany najlepszym deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach 5. edycji konkursu „CEE Investment & Green Building Awards”.

Firma otrzymała nagrodę w uznaniu za znakomite wyniki i swoją flagową inwestycję handlową na polskim rynku - Centrum Posnania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

29 października br. podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu InterContinental, Apsys Polska po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł „Dewelopera Roku”. Zwycięzców wyłonił panel ponad 120 wiodących ekspertów branży nieruchomości komercyjnych działających w regionie. Jury doceniło firmę za skuteczne zarządzanie centrami handlowymi i działalność deweloperską w branży handlowej (budowa Posnanii).

Jestem dumny, że już po raz drugi z rzędu zostaliśmy uznani za najlepszą firmę deweloperską w Europie Środkowo-Wschodniej. Szczególne słowa uznania chciałbym skierować do naszych pracowników, których kompetencje i zaangażowanie są podstawą naszego sukcesu. Ta nagroda jest dla nas doskonałą zachętą do dalszych wysiłków, by Posnania wyznaczyła nowe standardy na polskim rynku handlowym.  mówi Fabrice Bansay, CEO Apsys Polska i dodaje Prowadzimy też prace modernizacyjne i rozbudowę centrów z naszego portfolio. Obecnie rozbudowujemy warszawskie Centrum Janki, które zwiększy powierzchnię handlową z 73 000 m2 do 95 000 m2, by spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów.

Posnania to największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 000 m2nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek. Posnanię wyróżni również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Na blisko rok przed planowanym otwarciem, obiekt został skomercjalizowany w 85%.

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij