Zmiany personalne w dziale eventowym MAKATA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany personalne w dziale eventowym MAKATA

Do zespołu domu produkcyjnego MAKATA dołączył Maciej Pietrzak, obejmując funkcję Client Coordinatora. Gabriela Kacperska awansowała na stanowisko Senior Event Manager.

Do głównych zadań Macieja Pietrzaka należeć będzie budowanie relacji z potencjalnymi klientami i partnerami firmy a także wpieranie działu eventowego na poziomie przetargowym. Związany z branżą spotkań od ponad pięciu lat, wcześniej pracował m.in. na stanowisku Event Managera w Goodman Poland . Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stanowisko Client Coordinatora jest nowoutworzonym w firmie, a jego powstanie wynika z rozwoju działu eventowego i poszerzenia jego grona klientów  – komentuje Wiktor Zbroja, CEO MAKATA Creative Group.

Gabriela Kacperska, która awansowała na stanowisko Senior Event Managera związana jest z firmą MAKATA od trzech lat. Dotychczas pracowała m.in. dla takich klientów jak Avon, Elle, Gala, Glamour, L’Oréal, Mitsubishi , Opel, PKP, Procter & Gamble, Reebok, Skanska i wielu innych.

Dział eventowy, którego szeregi zasilają Maciej Pietrzak i Gabriela Kacperska kierowany jest przez Jacka Żerdzińskiego, Event Directora w Makata Creative Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij