Bogusław Linda i Wojtek Sokół w projekcie Johnnie Walker

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bogusław Linda i Wojtek Sokół w projekcie Johnnie Walker

Kultowa postać polskiego kina – Bogusław Linda oraz ceniona ikona rapu – Wojtek Sokół zostali zaangażowani do projektu największej na świecie marki whisky – Johnnie Walker. Efektem tej wyjątkowej współpracy jest singiel Wojtka Sokoła – Rób to, w co wierzysz.

Projekt opowiada o drodze, którą obaj artyści przebyli, by znaleźć się w miejscu, w którym są dzisiaj.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To co łączy Bogusława Lindę, Wojtka Sokoła i filozofię marki Johnnie Walker to żelazna zasada – tylko robiąc to, co naprawdę się kocha i w co się wierzy, można osiągnąć więcej. Dlatego firma Diageo, właściciel Johnnie Walker, zaprosiła do współpracy dwie niezwykle cenione postaci filmu i muzyki, znane ze swojej pasji i determinacji. Wojtek Sokół nagrał teledysk i utwór Rób to, w co wierzysz, w którym gościnnie występuje Bogusław Linda. Ich wspólne dzieło to artystyczna interpretacja idei, którą wyznają i którą kierują się w swoim życiu.

Za koncepcję projektu odpowiada Havas Worldwide Warsaw. Działaniami PR zajmuje się Agencja Havas PR Warsaw. Autorem słów singla Rób to, w co wierzysz jest Wojtek Sokół, autorem muzyki jest DU:IT, teledysk reżyserował Marek Filipek.

Johnnie Walker to whisky nr 1 na świecie. Cechująca się wyraźnym dymnym charakterem, który jest znakiem szczególnym wszystkich wariantów Johnnie Walker. To dzięki ich dymnemu charakterowi, w połączeniu z wyjątkowo bogatym smakiem i niezrównaną głębią, szybko spełniły się słowa Alexandra Walkera „Nasze whisky będzie nie do pobicia”. Jim Beveridge, master blender Johnnie Walker, kontynuuje tradycję mistrzowskich technik blendingu sięgającą 1820 roku. Osobiście wybiera najszlachetniejsze gatunki whisky i tworzy doskonałe kompozycje, których smak i jakość jest znakiem firmowym marki Johnnie Walker.

 
 


Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij