Łukasz Wiśniewski Dyrektorem ds. mediów i produktu w K2 Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Wiśniewski Dyrektorem ds. mediów i produktu w K2 Media

Łukasz Wiśniewski dołączył do zespołu agencji K2 Media, działającej w ramach Grupy K2, na stanowisko Dyrektora do spraw mediów i produktu.

Wiśniewski odpowiada m.in. za współpracę z zespołami eksperckimi i dalszy rozwój usług K2 Media. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu Łukasz Wiśniewski wzmocni zespół w zakresie strategii planowania mediów, wykorzystania narzędzi oraz badań do zwiększania ROI. Będzie odpowiadał za zespół planningu oraz performance marketingu. Wchodzi tym samym w skład kluczowych managerów firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łukasz Wiśniewski posiada siedmioletnie doświadczenie w digitalu w obszarach takich jak: planning, strategia, analityka oraz zarządzanie zasobami i projektami. W ostatnich latach pracował jako Business Integration Manager w agencji Starcom Mediavest Group oraz jako Digital Manager w domu mediowym Mediavest Group. W Starcomie współpracował z takimi firmami jak: BZ WBK, TVN, Link4, Samsung, Prudential, PKN Orlen, TUI, UPC, Getin Bank, GSK, USP.

„Łukasz to specjalista z obszerną wiedzą na temat zarządzania złożonymi projektami biznesowymi w digitalu, na które na rynku jest duże zapotrzebowanie. To kolejna osoba po Cezarym Glijerze, który pełni u nas funkcję head of SEO, która dołącza do nas z dużego międzynarodowego domu mediowego.”– komentuje Adam Wysocki, Dyrektor Współzarządzający w K2 Media.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 50 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: L’Oreal, Carrefour, Grupa Medicover, Grupa PZU, LG, Meritum Bank, Nutricia, Play, Polpharma, Provident, COSTA, BZ WBK, AmeriGas, ActivLab Sport.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij