TIGER pobudza w radiu Eska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TIGER pobudza w radiu Eska

Marka Tiger podjęła współpracę z programem Dj'a Jankesa w radiu ESKA. W audycji porannego pasma „Ranne Ptaki” charyzmatyczny Dj pobudza i... budzi słuchaczy przy pomocy wyjątkowego, unikalnego Tiger Budzika!

Jankes to radiowiec pełen pozytywnej energii i wyjątkowych pomysłów. Jego wyrazista osobowość i charakter audycji pasują idealnie do odjechanego Tiger Budzika. Właśnie dlatego Tiger i ESKA połączyli siły i codziennie rano wspólnie walczą z poranną zamułą!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Słuchacze ESKI mogą zgłosić się do porannej pobudki, argumentując to na stronie i wybierając oryginalny dźwięk Tiger Budzika, za pomocą którego ESKA ma ich wyrwać z łóżka. Codziennie rano Jankes dzwoni do jednej osoby i dzięki odpowiedniemu budzikowi zapewnia jej porządny wykop z łóżka! Dźwięki o tytułach takich jak "Bądź Tygrysem", Świnia", "Kura Pazura" – jak można się domyślić, z pewnością zmobilizują do wstania z łóżka każdego. Uczestnicy zabawy mają też szansę na wygranie smartfona z aplikacją od ESKI i Tiger Budzikiem, żeby skutecznie móc się budzić każdego dnia. Poranki stają się bardziej energetyczne z Tigerem!

Tiger Budzik to świetna aplikacja, która zastępuje tradycyjne sposoby na pobudkę. To zabawne dźwięki, które wyrwą rano z łóżka nawet największego śpiocha. Co więcej, to także dodatkowe funkcje, świetna gra zręcznościowa i możliwość ustawienia różnych godzin budzenia w zależności od dnia. Z budzikiem od Tigera nie sposób nie wstać na czas i nie sposób się nudzić!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Wypróbuj aplikację TIGER Budzik:

IQS Tiger Budzik 
Android  Tiger Budzik 

Podmiot odpowiedzialny za kreację akcji: Time  S.A./ Radio ESKA
Dom Mediowy: Mindshare

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij