Świąteczna kampania marketingowa Chicco

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczna kampania marketingowa Chicco

Każdego, kto zastanawia się nad wyborem prezentów dla dzieci, z pewnością zachwyci najnowsza kampania content marketingowa, stworzona przez Grupę Unity – Najpiękniejsza Gwiazdka z Chicco.

Głównym elementem kampanii są szczegółowe recenzje zabawek, opracowane przez popularne blogerki lifestylowe, zajmujące się szeroko pojętą tematyką dziecięcą oraz poradnik wyboru upominków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Chicco to jeden z czołowych producentów akcesoriów i zabawek dla dzieci. W swojej działalności stawia na jakość i innowacyjny charakter rozwiązań. Ważna dla marki jest także estetyka, którą można dostrzec zarówno w samych produktach, jak i w komunikacji marketingowej. Nowa, świąteczna kampania – Najpiękniejsza Gwiazdka z Chicco odzwierciedla delikatność i sensualność, a dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie dziecięcego szczęścia – mamami, wzbudza zaufanie klientów.

W ramach kampanii Grupa Unity zaprosiła do współpracy cztery blogerki lifestylowe, które doskonale znają dziecięcy świat: Vivi i Oli, Lady of the house, Mum and the City i Wronek. Recenzje wybranych, przetestowanych zabawek, można przeczytać na blogach.

W gąszczu sklepowych półek i natłoku informacji ciężko dokonać wyboru. Dlatego w tym roku oddaliśmy zabawki Chicco w ręce gromadki dzieci i razem z ich rodzicami przygotowaliśmy emocjonalną, pozytywną ściągę z propozycjami najlepszych prezentów na Gwiazdkę. Wywołaliśmy świąteczne emocje i pokazaliśmy zabawki, wśród których każde dziecko znajdzie coś dla siebie – komentuje Marta Trepczyńska Senior Digital Specialist, Chicco, Artsana Polska.

Warta uwagi jest też strona internetowa kampanii, na której prócz odnośników do poszczególnych publikacji, znajdziemy poradnik wyboru prezentów, dopasowanych do etapów rozwoju maluchów oraz kalendarz adwentowy. Teksty wspierają kilkuminutowe filmy, obrazujące świąteczne chwile spędzone z dziećmi.

Nasza kampania wyraźnie pokazuje i przypomina, że Święta to nie tylko prezenty. To radość rodziców z przygotowań, wspólne pieczenie i gotowanie, dekorowanie domów, podniosły nastrój, niecierpliwość wynikająca z oczekiwania, pospieszne darcie kolorowego papieru do pakowania i wspólnie spędzony czas. To jest sekret najpiękniejszej Gwiazdki – dodaje Marta Trepczyńska.

Kampania Najpiękniejsza Gwiazdka z Chicco to jeden z efektów współpracy Grupy Unity z marką. Dzięki wspólnym działaniom powstały już recenzje produktów dla dzieci i aplikacja mobilna Ciao Chicco, pozwalająca na tworzenie radosnych grafik z dziecięcych zdjęć. Prowadzone są także aktywne działania w mediach społecznościowych, również w kontekście komunikacji z klientami.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij