Nowa dyrektor marketingu marki Weber

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa dyrektor marketingu marki Weber

Monika Mychlewicz objęła stanowisko dyrektor marketingu marki Weber w grupie Saint Gobain. Zakres jej obowiązków obejmuje zarówno szeroko pojętą komunikację, jak i rozwój produktów.

Weber to marka z zakresu chemii budowlanej, szczególnie mocno i pozytywnie kojarzona z wyrobami elewacyjnymi: systemami ociepleń, tynkami i farbami fasadowymi. Portfolio obejmuje także zaprawy klejące i zaprawy fugowe do płytek, podkłady podłogowe i posadzki, systemy do renowacji i napraw fasad oraz ścian, a także zaawansowane materiały do hydroizolacji i napraw betonu z technologią Deitermann. Na polskim rynku marka Weber znana jest od 20 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Monika Mychlewicz od dawna związana jest z branżą budowlaną. Przez ponad dziesięć lat, w tym ostatnie cztery - na stanowisku dyrektor marketingu, w Xella Polska z sukcesem budowała pozycję marek Ytong, Silka i Multipor. Ogromną wagę przywiązuje do wykorzystania nowych mediów w komunikacji marketingowej, niejednokrotnie kreując trendy w dość konserwatywnym segmencie materiałów budowlanych.

„Marketing produktów budowlanych to zarówno działania B2B – przede wszystkim skierowane do wykonawców, ale również architektów i dystrybutorów; jak również szeroka komunikacja B2C – do inwestorów indywidualnych, w tym edukacja dotycząca najnowszych technologii budowlanych, przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych kanałów komunikacji.” – ocenia Monika Mychlewicz.

Monika Mychlewicz objęła nowe stanowisko z końcem października br. Będzie zarządzała kilkuosobowym zespołem marketingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij