AMS i Social WiFi z akcją marketingową dla Play

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
AMS i Social WiFi z akcją marketingową dla Play

AMS i Social WiFi przygotowały wspólną akcję out-of-home dla operatora komórkowego Play. Podróżni czekający na wybranych przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu mogą nie tylko bez ograniczeń korzystać z dostępu do internetu...

...ale też od razu odebrać darmowy starter Play.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

AMS wspólnie z Social WiFi przygotował darmowe Wi-Fi w wybranych wiatach przystankowych, na których reklamowana jest oferta Play. W poszczególnych lokalizacjach zawisły plakaty zapraszające po odbiór startera Play w najbliższym salonie wraz z podaniem jego adresu. Po zalogowaniu się do sieci Play WiFi na ekranie smartfona użytkownikowi wyświetla się voucher (przesyłany również e-mailem). Uczestnik akcji może wymienić go w salonie Play zlokalizowanym bezpośrednio przy przystankach na darmowy starter.

- Kampania dla Play jest przykładem działań marketingowych wykorzystujących nowe technologie i potencjał wiat przystankowych do komunikowania się z odbiorcami i dystrybucji dodatkowych korzyści, w tym wypadku voucherów na darmowy starter - mówi Arkadiusz Gawlak, Dyrektor ds. Rozwoju Oferty OOH w AMS.

- Akcja, dzięki wykorzystaniu wiat przystanków i Wi-Fi, łączy światy online i offline – jej uczestnicy po skorzystaniu z Wi-Fi widzą na ekranach swoich smartfonów voucher upoważniający do odebrania darmowego startera Play w pobliskim salonie – dodaje Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.

- Usługa Social WiFi znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie akcji specjalnych, eventów indoor-outdoor, obsługujemy strefy Wi-Fi na imprezach masowych. Integrujemy naszą platformę z innymi technologiami i narzędziami tak, żeby wspierała działania z obszaru marketingu, sprzedaży i budowania reputacji. Akcja marketingowa z AMS to kolejny przykład rozszerzania oferty dla naszych klientów - mówi Artur Racicki, CEO Social WiFi.

Kampania Play potrwa do 30 grudnia br. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom.

Play to kolejny reklamodawca, który wykorzystał w swojej kampanii darmowe Wi-Fi w wiatach przystankowych AMS.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij