Lot w towarzystwie Ronaldo, Benzemy i Rodrigueza? Emirates i Real Madryt świętują współpracę sponsorską

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lot w towarzystwie Ronaldo, Benzemy i Rodrigueza? Emirates i Real Madryt świętują współpracę sponsorską

Największy klub piłkarski i największe linie lotnicze świata połączyły siły. Emirates zaprezentowały gigantyczną kalkomanię przedstawiającą zawodników Realu Madryt, która umieszczona została na kadłubie jednego z Airbusów A380 przewoźnika.

Po wylądowaniu w stolicy Hiszpanii samolot A380 Emirates został ozdobiony wizerunkami futbolowych gigantów z Madrytu: Christiano Ronaldo, Garetha Bale’a, Sergia Ramosa, Jamesa Rodrigueza, Karima Benzemy i Marcela. Kalkomania jest widoczna po obu stronach samolotu i zajmuje łącznie 500 m2 powierzchni, ukazując sześciu zawodników drużyny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie ma lepszego sposobu na ukoronowanie naszej umowy sponsorskiej z Realem Madryt niż ozdobienie jednego z naszych sztandarowych samolotów A380 wizerunkami herbu i piłkarzy klubu. Real Madryt wspierają rzesze kibiców na całym świecie, a ponieważ nasz A380 wykonuje loty w 36 różnych kierunkach, mamy nadzieję, że wielu z nich będzie miało okazję zobaczyć ten samolot – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

Cała drużyna Realu Madryt pojawiła się na lotnisku Barajas w Madrycie, aby na własne oczy zobaczyć kalkomanię, zanim samolot wyleciał ze stolicy Hiszpanii do Dubaju.Tutaj obejrzeć można relację z tego wydarzenia. 

Wizerunek piłkarzy Realu Madryt pozostanie widoczny na kadłubie samolotu przez sześć miesięcy. Będą go mogli oglądać pasażerowie podróżujący do 36 różnych miast obsługiwanych przez A380 linii Emirates.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij