XBRAND Sponsoring dla marki ATLAS w akcji „Poznaj Mistrza” z udziałem Kamila Stocha

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
XBRAND Sponsoring dla marki ATLAS w akcji „Poznaj Mistrza” z udziałem Kamila Stocha

XBRAND Sponsoring realizuje internetową akcję promocyjną dla marki ATLAS z udziałem dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego Kamila Stocha. Całość działań odbywa się w internecie na dedykowanej stronie portalu www.atlasfachowca.pl/stoch

Obecnie rozpoczęty etap działań pozwala internautom na dodanie swojego zdjęcia na kask Kamila Stocha, w którym wystąpi on w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem w dniach 23 - 24 stycznia 2016r. poprzez stworzoną do tego celu aplikację (www.atlasfachowca.pl/stoch).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z dodanych przez internautów zdjęć powstanie mozaika tworząca właściwy wzór kasku. Aplikacja umożliwia wybór i dodanie zdjęcie, zlokalizowanie dodanego zdjęcia na modelu 3D kasku, uzyskanie Certyfikatu potwierdzającego dodanie zdjęcia oraz udostępnienie na Facebook’u.

To już trzeci etap działań XBRAND dla marki ATLAS z Kamilem Stochem w ramach akcji „Poznaj Mistrza”. W poprzednich internauci mogli obejrzeć interaktywny wywiad Marcina Prokopa z Kamilem, sprawdzając przy tym swoją wiedzę na temat życia i upodobań mistrza.

Dodatkowo, poprzez głosowanie, wybrali spośród trzech specjalnie zaprojektowanych kasków, ten w którym Kamil wystąpi w zawodach w Zakopanem. Łącznie w akcji oddano ponad 20 tysięcy głosów.

Kolejne etapy działań marki ATLAS z Kamilem Stochem rozpoczną się odpowiednio w styczniu i lutym 2016r. w trakcie Pucharu Świata w skokach narciarskich.

XBRAND Sponsoring specjalizuje się w marketingu sportowym, w tym przede wszystkim w sprzedaży pakietów sponsorskich do wydarzeń sportowych, praw do wizerunku sportowców oraz realizacji działań komunikacyjnych wykorzystujących sponsoring sportu.

Więcej: www.xbrand.com.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij