Aegon rusza z kampanią wizerunkową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aegon rusza z kampanią wizerunkową

Agencja Cyber Kids on Real zrealizowała spoty wizerunkowe dla Grupy kapitałowej Aegon w Polsce. Kampania, której celem jest budowa świadomości marki i pozycjonowanie w obszarze ubezpieczeń na życie, rozpocznie się 26 grudnia.

Kampania potrwa do 4 lutego 2016 roku. Trzy filmy reklamowe po 30” oraz trzy skróty do 10” będą emitowane w głównych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych min: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, jak i na kanałach tematycznych. Media mix kampanii obejmuje również reklamę w Internecie na platformach VOD oraz na kanale YouTube. Kampania internetowa będzie kierować na landing page z mechanizmem angażującym internautów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Polacy niechętnie łączą dwie kwestie – tematy finansowe z przyszłością. Nie lubią myśleć o poważnych wydarzeniach życiowych, które są sensem produktów finansowych marki Aegon. Nie chcą pamiętać o takich sprawach, jak przyszłość finansowa, zabezpieczenie na emeryturę, na wypadek choroby, kradzieży czy pożaru. Dlatego, postawiliśmy na konwencję lekką i żartobliwą, wybijającą się z klasycznego bloku reklamowego. - powiedział  Dominik Cymer, Creative Director w Cyber Kids on Real. 

Kreacje użyte w kampanii przygotowała Agencja Cyber Kids on Real. Spoty wyreżyserowali Łukasz Gronowski oraz Natalia Jakubowska, lektorem był Łukasz Nowicki, a za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Platige Image. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy METs.

W zeszłym roku, również z agencją Cyber Kids on Real, wypuściliśmy do Internetu serię rysunkowych animacji produktowych. Filmy są dobrze odbierane przez Klientów i podobają się naszym Partnerom, dlatego kontynuujemy tą linię graficzną, dodatkowo wzmocnioną o udział aktorów. - powiedział Arkadiusz Chmurzyński, Dyrektor E-commerce i Marketingu w Aegon.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij