Agencja click community wspiera startupy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja click community wspiera startupy

Agencja click community dołączyła do grona użytkowników BaseConnectna początku grudnia, gdzie odkrywa możliwości, które daje ten kanał właśnie pracodawcom.

“Wierzymy w lokalny biznes i darzymy wielkim sentymentem firmy, które swój początek miały właśnie w Krakowie. Mieliśmy ogromną przyjemność poznać obu założycieli BaseConnect. Platformy Społecznościowej dla Studentów I Absolwentów, zdaniem przedsiębiorców dostępne na rynku serwisy nie ułatwiają żakom oraz absolwentom uczelni wyższych uczestnictwa w życiu studenckim i nawiązywania kontaktów z przyszłymi pracodawcami. BaseConnect jest w social media swego rodzaju ‘powiewem świeżości’, szczególnie gdy mowa propozycjach dla generacji Z”- mówi Anna Ledwoń, Creative Director w click community.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Generacja Z to młodzi ludzie, stający u progu swoich karier, którzy nową technologię wyssali z mlekiem matki. Przedstawiciele Z-etki nigdy nie bywają offline. Niektórzy mówią, że są to osoby multi-zadaniowe i wielo-dyscyplinarne, które na pierwszym miejscu stawiają rozwój. Zatem te świadome swojej wartości osoby, wchodzące na rynek pracy z konkretną wiedzą dotyczącą własnych umiejętności i perspektyw, potrzebują portalu, który dorówna im kroku. 

BaseConnect daje ogrom możliwości, w prosty i przejrzysty sposób pokazując nam co ciekawego dzieje się w społeczności studenckiej studentów i absolwentów. To dobre rozwiązanie zarówno dla uczniów, jak i firm, które chcą pozyskać pracowników. Dlatego z wielką chęcią wchodzimy do grona użytkowników tej platformy i odkrywamy co ma do zaproponowania. Mamy nadzieję w najbliższym czasie obserwować wzrost zainteresowania nie tylko w gronie uczących się, ale właśnie wśród przyszłych pracodawców” - kontynuuje Anna. 

Agencja click community dołączyła do grona użytkowników BaseConnectna początku grudnia, gdzie odkrywa możliwości, które daje ten kanał właśnie pracodawcom. Bieżąca komunikacja opiera się na znanych rozwiązaniach: platforma posiada aktualności, w których możemy umieszczać posty wraz ze zdjęciami, jednocześnie umożliwiając szybką i sprawną komunikację z użytkownikami. Czy wejście BaseConnect na rynek social media świadczy o początku nowej ery na rynku pracy, dostosowanej do generacji Z?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij