Hardkorowa Paczka 2012

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hardkorowa Paczka 2012

Po raz drugi ruszyła Hardkorowa Paczka - akcja charytatywna, której inicjatorem jest Robert Burneika, litewski kulturysta mieszkający w USA, znany jako Hardkorowy Koksu. W jej ramach od 3 grudnia na aukcji można licytować m.in. spodenki i rękawice, które miał na sobie Koksu podczas walki z Najmanem.

Idea Hardkorowej Paczki narodziła się w roku 2011. Zadaniem akcji było pokazanie ludzkiej twarzy Roberta oraz udowodnienie, że ma równie wielkie serce co bicepsy.  Podczas wizyty w programie Dzień Dobry TVN, Robert przedstawił na czym będzie polegać akcja. Następnie zostały przygotowane filmy z Robertem pokazujące jego wielkie serce i szczery przekaz. Stworzono również aplikację pozwalającą typować internautom dom dziecka, który zostanie przez Roberta osobiście obdarowany. Ze względu na większe niż przewidywano zebrane środki udało się obdarować Domy Dziecka w Warszawie i Rypinie. Bez budżetu komercyjnego, przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych kanałów dystrybucji udało się zebrać ponad 7 tys. zł oraz zgromadzić 7500 fanów na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku osoby, które chcą pomóc, mogą dołączyć do akcji wysyłając do 15 grudnia swoją Hardkorową Paczkę na adres z poniższej grafiki, wziąć udział w licytacji aukcji na Allegro i wyrażając poparcie dla akcji dodać na Facebooku avatar z napisem "Wspieram Hardkorową Paczkę".

Przebieg akcji można śledzić na Facebooku

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij