Zawód youtuber #1: Cyber Marian, Jacek Gadzinowski

Zawód youtuber #1: Cyber Marian, Jacek Gadzinowski

Skoro twórcy wideo realizują ogromne zasięgowo kampanie z największymi markami w Polsce, to możemy ich bez cienia wątpliwości nazwać ludźmi uprawiającymi zawód. Youtuberzy w całej Polsce krok po kroku udowadniają, że czują siłę formatu wideo w kontekście biznesowym bardzo dobrze.

Od kilku lat prężnie rozwijają się MCN’y, czyli sieci wielokanałowe zrzeszające twórców wideo. Firmy takie jak np. LifeTube pomagają zarówno twórcom jak i firmom spotkać się w jednym punkcie biznesowym i wspólnie realizować nawet najbardziej odważne kampanie. Nikogo w branży marketingowej już dziś nie dziwi współpraca marki z youtuberem, opiewająca na kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych, którą ogląda z zachwytem cała Polska. Możemy zatem powiedzieć, że dziś youtuber to nie tylko sposób na życie, to zawód.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Postanowiłam ruszyć z cyklem wywiadów, które pokażą najciekawszych polskich twórców wideo, realizujących kampanie z markami w serwisie YouTube. Moi pierwsi goście nie są przypadkowi.

Jacek Gadzinowski nie tylko od lat zajmuje się doradztwem w zakresie współpracy komercyjnej youtuberów z markami, ale też tworzy swój kanał na YouTube z dużymi sukcesami. W 2015 roku otrzymał za jedną ze swoich produkcji, zrealizowaną przy współpracy z LG Polska, Grand Video Awards.

Cyber Marian jest prawdziwym wyjadaczem polskiej sceny YouTube. Znany jest z produkcji o ogromnym rozmachu. Jego współpraca z Orange Polska „Środy z Orange” zaowocowała kilka miesięcy temu nagrodą Golden Arrow 2015 za ostatni rok działań. Jego dwie produkcje „Brzydcy i wściekli” (Orange) oraz „Cyber Ukryty BMX” (Rockstar Energy Drink) były nominowane podczas Grand Video Awards 2015.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij