Od stycznia zmiany w Clue PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Od stycznia zmiany w Clue PR

Od stycznia w zespole agencji Clue PR mają miejsce dwie zmiany personalne. Marta Drogosz obejmuje stanowisko Head of Lifestyle & Brand PR. Piotr Oleksy zostaje awansowany na Senior PR Consultanta.

Marta Drogosz jest związana z branżą PR od 2010 roku. Specjalizuje się w PR konsumenckim i technologicznym, a także w organizacji eventów i działań social media. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowy nadzór nad działaniami dla klientów działu Lifestyle & Brand PR. Do klientów działu należą m.in.: PizzaPortal.pl, mytaxi, Education First, Kekemeke, Fellowes, Feedo i Montibello.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piotr Oleksy od kilku lat specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej i technologicznej, jest w zarządzie Fundacji Bezpieczniej w Sieci. Od 2014 roku związany z Clue PR, gdzie zarządza biurem prasowym PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej oraz pracuje m.in. dla Zalando i optivo. 

Alicja Wysocka-Świtała, Partner i dotychczasowa Head of Brand & Lifestyle, skupi się na współzarządzaniu wraz z Karolem Świtałą agencją działającą obecnie na 7 rynkach CEE oraz na nadzorze strategicznych projektów. – Przejmowanie kompetencji przez członków zespołu to naturalny krok w rozwoju organizacji. Nasz zespół szybko rośnie, obecnie w Polsce liczy prawie 20 osób, a pracownicy zyskują coraz większy zakres odpowiedzialności – komentuje Wysocka-Świtała.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij