Grupa OAN uruchamia Content.ad!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa OAN uruchamia Content.ad!

Za nowy brand odpowiedzialna będzie Weronika Nowakowska. Do tej pory jako Media Trading Director poszerzała portfolio sieci OAN negocjując kontrakty z właścicielami stron internetowych. Poprzednio pracowała jako Senior Buying Specialist w ARBOinteractive Polska, a wcześniej w BBelements.

Głównym celem Content.ad jest realizacja kampanii reklamowych bazujących na content marketingu, które zbudują trwałą relację z potencjalnym konsumentem. Poprzez dobór odpowiednich treści oraz skuteczne kanały dotarcia do precyzyjnie określonych grup docelowych, możliwe jest wzmocnienie obecności marki w internecie, dostarczenie wiedzy na temat produktu czy usługi oraz wzbudzenie emocji. Content marketing to strategiczne podejście do marketingu, które w Polsce obecne jest już od kilku lat, ale nie do końca dobrze wykorzystywane. Prognozy ekspertów nastrajają pozytywnie na rozwój tej gałęzi reklamy w 2016 roku. Stworzyliśmy produkt, który z jednej strony przynosi wiele korzyści marketerom, a z drugiej pozwala wydawcom zwiększyć przychody z nieinwazyjnych treści reklamowych – mówi Weronika Nowakowska, Content Manager w OAN. Technologia Content.ad bazuje na autorskim rozwiązaniu promowania treści na stronach wydawców współpracujących z siecią OAN. Pierwsze kampanie reklamowe zostały zrealizowane w grudniu 2015 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

OAN to grupa spółek i produktów dedykowanych rozwiązaniom z zakresu reklamy online. W ofercie znajdują się displayowe sieci reklamowe biznes i premium, rozwiązania i produkty z zakresu mobile, context, social b2b oraz catpcha advertising.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij