Publio.pl w nowej odsłonie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Publio.pl w nowej odsłonie

Od 12 stycznia br. strona księgarni internetowej Publio.pl działa w nowej, odświeżonej wersji. Zmianie uległy zarówno najważniejsze funkcjonalności, jak i szata graficzna serwisu. Najważniejszym elementem nowej strony jest nowoczesna wyszukiwarka tytułów, dzięki której zakupy są jeszcze wygodniejsze

Publio.pl - internetowa księgarnia oferująca e-booki, audiobooki i prasę elektroniczną udoskonaliła swój serwis. Od 12 stycznia br. nowa odsłona Publio.pl dostępna jest w wersji desktopowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Mam nadzieję, że nowy serwis spodoba się naszym klientom - ich uwagi i opinie są dla nas najważniejsze. Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, dlatego wszelkie zmiany ułatwiające zakupy - technologiczne oraz związane z funkcjonalnościami strony - są niezbędne - mówi Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl.

Dzięki odświeżeniu serwisu zakupy na Publio.pl stały się szybsze i wygodniejsze - użytkownicy mogą teraz przejść do zakupu, klikając na przyciski pojawiające się automatycznie po najechaniu kursorem na okładkę książki. Usprawniona została także wyszukiwarka - nie tylko podpowiada wyszukiwane zwroty, ale umożliwia też przeszukiwanie bogatych zasobów księgarni np. według ceny lub w zakresie cenowym.

Odświeżona została również szata graficzna Publio.pl, a strona główna serwisu została poszerzona. Pasek menu jest teraz zawsze widoczny na górze strony, a swoje stałe miejsce znalazła w nim m.in. lista Top 20 bestsellerów Publio.pl. W związku z rosnącym zainteresowaniem czytelników tytułami prasowymi w wersji cyfrowej na stronie głównej pojawiła się także strefa dedykowana prasie elektronicznej.

Zespół Publio.pl na każdy dzień bieżącego tygodnia przygotował specjalne promocje towarzyszące zmianie strony - m.in. już dzisiaj 12 e-booków dostępnych będzie w cenie 12 zł przez 12 godzin. Dodatkowo codziennie od wtorku do piątku inny e-book Wydawnictwa Agora będzie do pobrania za darmo w godzinach 19:00-23:00.

Z okazji odświeżenia serwisu zespół Publio.pl przygotował również zabawne wideo promujące księgarnię.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij