Customer experience motywem przewodnim jubileuszowego Forum IAB

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Customer experience motywem przewodnim jubileuszowego Forum IAB

„Customer Experience. Jak tworzyć rozwiązania, które konsumenci pokochają?” – pod takim tytułem organizowana jest 10., jubileuszowa edycja Forum IAB. Najbardziej inspirująca konferencja z obszaru marketingu internetowego w Polsce odbędzie się w dniach 8 i 9 czerwca 2016 r. w Multikinie Złote Tarasy.

Forum IAB to niezastąpiona porcja inspiracji, wiedzy merytorycznej i doświadczeń, przekazywanych przez najwybitniejszych praktyków digital marketingu z kraju i ze świata. Na uczestników jubileuszowej, 10. edycji wydarzenia, czekać będzie kilkadziesiąt prezentacji najbardziej cenionych osobistości z obszaru marketingu. Jak co roku, wystąpienia będą poświęcone najbardziej aktualnym trendom i wydarzeniom na rynku internetowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nad warstwą merytoryczną konferencji i jej zakresem tematycznym czuwa Rada Programowa, której przewodniczą Paweł Patkowski, Dyrektor Wykonawczy ds. Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska, i Anna Sakowicz, Chief Digital, Data&Analytics Officer SMG Polska. Decyzją Rady Forum IAB 2016 będzie poświęcone zagadnieniom customer experience:

– Zależy nam na tym, aby 10., jubileuszowa edycja Forum IAB, koncentrowała się wokół tematu kompleksowego, będącego kwintesencją trendów pojawiających się na rynku w ostatnich latach. Wierzymy, że najbliższa przyszłość będzie stać pod znakiem customer experience. Wiodącym wyzwaniem dla marketerów staje się skuteczne skoordynowanie działań online z kanałami tradycyjnymi. Wygra ten, kto zapewni lepsze doświadczenie we wszystkich punktach styku klienta z marką. – mówi Paweł Patkowski, przewodniczący Rady Programowej Forum IAB 2016.

Forum IAB to organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska najbardziej inspirująca konferencja w branży marketingu internetowego w Polsce. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia, która odbyła się pod hasłem „Zaadaptuj się lub zgiń. Budowanie biznesu w erze cyfrowego konsumenta”, zgromadziła łącznie ponad 70 prelegentów, 1100 uczestników oraz 30 przedstawicieli mediów. Była ona tematem numer 1 na polskim Twitterze, osiągając blisko dwumilionowy zasięg w social mediach.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij