Anna Zielińska Client Service Directorem w SMG LiquidThread

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Zielińska Client Service Directorem w SMG LiquidThread

Anna Zielińska dołączyła do SMG LiquidThread. Na nowo utworzonym stanowisku Client Service Directora będzie zarządzać zespołem obsługi klientów.

Anna Zielińska, stanie na czele działu Client Service SMG LiquidThread, by dbać o jakość współpracy pomiędzy teamami Account Directorów, budować długofalowe relacje z klientami SMG oraz rozwijać i ujednolicać kompetencje wewnątrz zespołów. Nowa Client Service Director SMG LiquidThread będzie również wspierać Account Directorów w bieżących projektach i współtworzyć ofertę agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Zielińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingowej. Od 2000 r. była związana z agencją K2, w której do sierpnia 2015 r. pełniła funkcję Account Directora. W tym czasie odpowiadała za utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowym klientami agencji, biorąc udział w wypracowaniu efektywnych strategii marketingowych, składaniu rekomendacji i dostarczaniu rozwiązań w zakresie kompleksowych działań marketingowych.

Koordynowała i odpowiadała za realizację operacyjną projektów we wszystkich kanałach komunikacji dla takich reklamodawców jak Volkswagen, PZU, PKO BP czy Polpharma. Ukończyła studia na Wydziale Literatury Polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

SMG LiquidThread jest marką międzynarodową należąca do Starcom Mediavest Group. Agencja zajmuje się się kreacją, produkcją, komunikacją w mediach społecznościowych, tworzeniem serwisów internetowych, promocjami konsumenckimi, usługami IT oraz szeroko rozumianym content marketingiem.

W Polsce SMG LiquidThread w różnych obszarach pracuje na podstawie stałych kontraktów lub projektowo z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, McCormick, Citibank, PZU, Lorenz Bahlsen i ZT Kruszwica.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij