„Video marketing w polskich firmach” - badanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Video marketing w polskich firmach” - badanie

W marketingu nie można popełnić większego błędu niż nieznajomość potrzeb swoich klientów. Im bardziej wyspecjalizowana branża, tym trudniej o solidne badania. Czasem po prostu nie pozostaje nic innego niż przeprowadzić je samemu.

W lutym tego roku OFFON Agency we współpracy z Brand24, Sotrender, FreshMail, Izmałkowa Consulting, Marketer+, Onepress, oraz #e-biznes festiwal będzie prowadziła badania „Video marketing w polskich firmach”. Jest to pierwsze tego typu badania ankietowe, którym zostaną objęte małe i średnie przedsiębiorstwa (zatrudniające od 10 do 249 osób).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Chcemy dowiedzieć się, co małe i średnie przedsiębiorstwa wiedzą o video marketingu? Czy uważają go za skuteczną formę promocji marki? Czy i jak korzystają z takich form, a jeśli nie to dlaczego? Takich informacji dotyczących sektora małych i średnich przedsiębiorstw po prostu brakuje. Wiedza w tym zakresie jest jednak kluczowa nie tylko dla pracowników agencji, ale także dla działów marketingu firm, które chcą trzymać rękę na pulsie – wyjaśnia Magdalena Daniłoś Creative Director w OFFON Agency.

W celu przeprowadzenia badania została przygotowana ankieta zawierająca około 20 pytań. Została ona zamieszczona pod linkiem.

Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 7 minut.

Wyniki badania zostaną opatrzone komentarzem partnerów badania i następnie – w postaci raportu – udostępnione bezpłatnie wszystkim zainteresowanym. Ponadto partnerzy badania przygotowali dla jego uczestników zniżki na specjalistyczne usługi i publikacje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij