RWE Polska z kampanią „Strefy Ciepła RWE” w Częstochowie, Opolu, Radomiu i Inowrocławiu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
RWE Polska z kampanią „Strefy Ciepła RWE” w Częstochowie, Opolu, Radomiu i Inowrocławiu

Strefy Ciepła RWE, czyli mobilne, ogrzewane pomieszczenia z atrakcjami dla odwiedzających, zostaną uruchomione w lutym i w marcu w centrach czterech polskich miast. 12 lutego zespół RWE pojawi się w Częstochowie.

W kolejne weekendy Strefy Ciepła RWE zagoszczą w Opolu (19-21 lutego), Radomiu (26-28 lutego) oraz Inowrocławiu (4-6 marca).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas każdego weekendu na mieszkańców tych miast będą czekać konkursy, upominki, a także fotomat umożliwiający wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Wśród bezpłatnych atrakcji znajdą się również energetyczne ławeczki RWE umożliwiające doładowanie smartfonu lub tabletu.

„Zależy nam, żeby Dobra Energia RWE krążyła po całej Polsce, dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców Częstochowy, Radomia, Opola i Inowrocławia niespodziankę - Strefy Ciepła RWE”. – powiedziała Karolina Tyniec-Margańska, Dyrektor ds. Komunikacji RWE Polska.. „Zima nie jest szczególnie mroźna, ale czekamy na wielu gości, których witać będziemy kubkiem gorącej czekolady. Pragniemy podzielić się z mieszkańcami miast Dobrą Energią, którą na co dzień dostarczamy do miliona domów i firm w całej Polsce”." – dodała Karolina Tyniec-Margańska.

W ramach kampanii „Strefy Ciepła RWE”, dystrybuowane będą również materiały reklamowe, w których znajdą się informacje nt. oferty zakupu energii elektrycznej i gazu. Kampania RWE w czterech miastach będzie wspierana spotami reklamowymi emitowanymi w lokalnych rozgłośniach radiowych, a także na billboardach w kluczowych lokalizacjach oraz tematycznym muralem w Częstochowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij