1000 pomysłów, jedna Lubella! Startuje wielka kampania makaronów Lubella

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
1000 pomysłów, jedna Lubella! Startuje wielka kampania makaronów Lubella

Szybko, łatwo i smacznie – tak gotuje się z Lubellą! Marka udowadnia, że dania z makaronu wcale nie muszą być nudne. Już teraz inspiruje ciekawymi pomysłami na makaron spaghetti – przedstawiając premierowy odcinek całej serii spotów telewizyjnych.

10 przepisów, 10 spotów, 10 miesięcy permanentnej komunikacji w roku! Pierwszy spot rozpoczyna nowy kierunek komunikacji oraz najdłuższą dotychczas kampanię reklamową Lubelli, w której prezentowane będą niestandardowe, a zarazem bardzo proste przepisy na dania makaronowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Często w kuchni boimy się efektów eksperymentowania lub nie wiemy, jak to robić. Oryginalne dania kojarzą się nam z kulinarnym wyzwaniem wymagającym czasu i szczególnych umiejętności. Lubella udowadnia, że wcale tak nie musi być – każdy może przygotować ciekawą potrawę, wystarczy tylko makaron Lubella i dobry przepis. A Lubelli pomysłów nie brakuje! Co więcej – marka dzieli się nimi ze wszystkimi potrzebującymi inspiracji.

„1000 pomysłów, jedna Lubella” to hasło nowej kampanii, która trwać będzie przez prawie cały rok. Pierwszy spot to dwa ciekawe pomysły spaghetti. Pokazuje, jak szybko powstaje grzybowe spaghetti z polędwiczkami i jak niewiele trzeba, by przygotować pyszne makaronowe muffinki z szynką. To naprawdę proste pomysły – wystarczy się zainspirować. 

Już niedługo pojawią się kolejne spoty, a każdy z nich to kolejne dwa szybkie przepisy na apetyczne i oryginalne makaronowe dania, sałatki, zapiekanki czy deser!

Zobacz, jakie to proste i zainspiruj się na uwielbiam.pl!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij