Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group wzmacnia kompetencje z obszaru client service. Nowym pracownikiem działu została Natalia Janiszewska, która wcześniej odpowiadała za projekty w agencji Highlite PR.

Janiszewska pracuje w branży od 2010 roku. Wcześniej przez czetry lata była współorganizatorem międzynarodowego festiwalu kulturalnego Brave Festival - Przeciw wypędzeniom z kultury, odbywającego się we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Przygodę z marketingiem rozpoczęła w agencji PR Publicon. A swoje kompetencje w obszarze komunikacji ugruntowała w Highlite PR. W tym czasie pracowała między innymi dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Listen For Syria - projektu Polskiej Akcji Humanitarej czy ruchu społecznego Matki na Działalności Gospodarczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Mind Progress Group, jako account manager, odpowiada za kierowanie dedykowanym zespołem projektowym oraz koordynację prac dla MJM Group S.A., właściciela sześciu marek oferujących smaki kuchni włoskiej, tureckiej i amerykańskiej: Broaster Chicken, Benvenuti in Italia, Choice, Efez, Road American Restaurant i Yogo by Choice.

Mind Progress Group to agencja marketingu zintegrowanego. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij