WebTalk rozwija dział reklamy i wzmacnia kompetencje performance

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WebTalk rozwija dział reklamy i wzmacnia kompetencje performance

W dniu 1 marca do zespołu agencji interaktywnej WebTalk dołączył Bartosz Wilim. W Dziale reklamy objął stanowisko Specjalisty ds. reklamy. Będzie odpowiedzialny za prowadzenie działań reklamowych dla klientów agencji.

Bartosz Wilim związany jest z branżą internetową od 2008 roku. Swoją pracę rozpoczął w BDK Polska. Od 2013 roku kontynuował swoją karierę w NapoleonCat i Catvertiser, realizując wymagające projekty dla takich klientów jak: Aviva, Nikon, Perła czy Turek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W WebTalk Bartosz będzie zajmował się działaniami performance, których celem będzie zwiększenie skuteczności reklam oraz proponowaniem nowych rozwiązań pojawiających się na rynku reklamy internetowej. Dział reklamy kierowany jest w agencji przez Radosława Gorczyce. Obecnie działania performance prowadzano są m.in. dla: CityFit, Kazar, Kia Motors Polska, J.W. Constructions.

Prywatnie Bartosz jest fanem szeroko rozumianej kultury street, co sprawiło, że w latach 2012-2013 współtworzył Magazyn Loco.

WebTalk jest niezależną agencją interaktywną zatrudniającą ponad 30 specjalistów z bogatym doświadczeniem w marketingu i reklamie. Agencja działa na rynku od 2010 roku i dostarcza kompleksowe rozwiązania strategiczne w obszarze szeroko pojętej komunikacji digitalowej.

W portfolio WebTalk są takie marki ja: ORLEN, Kia Motors Polska, Saturn, Exim Tours, Kazar, JW. Construction, CityFit, Bridgestone.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij