Mistrzowski internet od PLUS-a w mobilnej kampanii OOH

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mistrzowski internet od PLUS-a w mobilnej kampanii OOH

MobiJety, samochody reklamowe 6x3m należące do Jet Line, zrealizowały kampanię promującą mobilny internet PLUS –a. Akcja miała miejsce na przełomie lutego i marca w największych miastach Polski.

Outdoorowa, mobilna kampania marki PLUS, promująca Mistrzowski Internet trwała od połowy lutego. Plakaty PLUS –a, konsekwentnie utrzymane w stylistyce znanej z poprzednich kampanii z udziałem mistrzów siatkówki, tym razem z Karolem Kłosem w głównej roli, zwracały uwagę w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W działaniach komunikacyjnych liczy się skuteczność wybranych narzędzi oraz kontekst, w którym pojawia się marka. Zadanie MobiJetów jest jasne: w krótkim czasie zbudować duży zasięg. MobiJety pojawiają się w miejscach, w których są adresaci komunikacji i po zakończeniu zadania przejeżdżają w inne miejsca, do innych miast, do kolejnych grup odbiorców. Taka kampania to skuteczność i elastyczność, co w przypadku kampanii realizowanych w przestrzeni jest bardzo ważne – mówi Kasia Weremek z Działu Sprzedaży Jet Line, odpowiadająca za realizację kampanii po stronie firmy.

MobiJet 6x3 m to oświetlony mobilny billboard. Jest to samochód z reklamą w formie dwóch klasycznych billboardów formatu 18 m. kw. , których celem jest powiększenie zasięgu miejskich działań marketingowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij