UNIQUE ONE organizuje Multi Multi Loterię na zlecenie Totalizatora Sportowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE organizuje Multi Multi Loterię na zlecenie Totalizatora Sportowego

Rozpoczęła się kolejna edycja Multi Multi Loterii Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. Organizację loterii powierzono agencji UNIQUE ONE w wyniku wygranego w 2014 roku przetargu. Agencja podpisała umowę z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o. na dwa lata, ale umowa została przedłużona do marca 2017 roku.

Loteria konsumencka Multi Multi rozpoczęła się 14 marca i potrwa do 17 kwietnia br. Agencja UNIQUE ONE, działając na zlecenie Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., odpowiedzialna jest za całościową organizację i obsługę loterii, a także za przygotowanie strony www.multimulti.pl oraz uruchomienie infolinii (call center). Komunikacja akcji wspierana jest za pomocą materiałów POS, kampanii internetowej, spotu radiowego i telewizyjnego oraz mailingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii należy zagrać w dowolne gry LOTTO za minimum 3 zł i odebrać oraz zachować kupon loterii wraz z kodem. Następnie wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zgłosić kod z kuponu. Każdy kod posiada swoją wartość wyrażoną w kredytach. Kredyty można przeznaczać na wybór nagród, w losowaniach których uczestnik chce wziąć udział.

Na zwycięzców głównych wygranych w loterii czekają samochody: Skoda CITIGO i Skoda Superb. Rozlosowanych zostanie również ponad 400 nagród, w tym konsole do gier, komputery, tablety, smartfony oraz aparaty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij