SYZYGY oficjalnie w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SYZYGY oficjalnie w Polsce

Lokalny oddział międzynarodowej agencji zostaje wydzielony ze struktur Ars Thanea.

Grupa SYZYGY od 1995 roku dostarcza kompleksowe usługi digital marketingu. Ars Thanea funkcjonuje w jej strukturach od 2012 roku. W 2014 SYZYGY zwiększyło swoje udziały w agencji z 26 do 70 procent. Ars Thanea zdecydowała o wydzieleniu swoich agencyjnych struktur, które wraz z początkiem kwietnia 2016 rozpoczną działalność pod nazwą SYZYGY. CEO warszawskiego oddziału SYZYGY oraz Ars Thanea zostaje Piotr Jaworowski, który zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Rozbickiego. Rozbicki skupia się na zarządzaniu marką ATGames zajmującym się produkcją gier na platformy mobilne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Przyjaźnimy się z Piotrem od ponad 10 lat. Jest znaną osobą świata reklamy zarówno w Polsce jak i za granicą. Mimo młodego wieku ma ogromny dorobek zawodowy i doświadczenie. Jest również naturalnym liderem i potrafi słuchać ludzi. Wiem, że będzie bardzo dobrą osobą na tym stanowisku” — skomentował Rozbicki.

„Jesteśmy częścią grupy od lat. Będąc w SYZYGY konsekwentnie rozwijamy swoje kompetencje, jednocześnie zachowując naszą indywidualną kulturę. Integracja nazwy to formalność, która uspójni komunikację. Oddział Ars Thanea zajmujący się grafiką i animacją zostaje bez zmian” — mówi Piotr Jaworowski.

Grupę SYZYGY tworzy już ponad 550 osób w biurach w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Londynie oraz Nowym Jorku. Do największych klientów grupy należą marki BMW, Deutsche Bank, Mazda, McDonald’s oraz o2.

SYZYGY Warsaw
Grupa SYZYGY

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij