Recykling zabawek w Arkadii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Recykling zabawek w Arkadii

Na I poziomie Arkadii, w pobliżu placyku dla dzieci, stanął punkt recyklingu zabawek. To część międzynarodowego projektu YOU.COM, „Creative Recykling Methods and Recykling Potentialities”, poświęconego najlepszym światowym praktykom w recyklingu.

W ramach projektu organizowanego przez Fundację Instytut Innowacji, dzieci zachęcane są do oddania swoich zabawek, których już nie używają, innym potrzebującym dzieciom. Zabawki, które trafią na stoisko-kontener w naszym centrum, zostaną przekazane potrzebującym dzieciom z domów dziecka w Polsce oraz organizacjom polonijnym, działającym na terenach byłego Związku Radzieckiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ważną częścią projektu jest edukacja. Wolontariusze Fundacji prowadzą zajęcia z recyklingu, uczą również, jak można wykorzystać różne materiały i zrobić kreatywną zabawkę z niepotrzebnych przedmiotów lub opakowań, a także naprawić starą zabawkę i dać jej „drugie życie”.

Raz w miesiącu w Arkadii organizowane będą kreatywne warsztaty dla dzieci, powiązane z tym właśnie projektem. Pierwsze wydarzenie o tej tematyce odbędzie się podczas eventu „Arkadia jest EKO” w dniach 23-24 kwietnia br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij