Święta, święta i po świętach - jakie wielkanocne kreacje przyciągnęły naszą uwagę w tym roku?

Święta, święta i po świętach - jakie wielkanocne kreacje przyciągnęły naszą uwagę w tym roku?

Wielkanoc wiąże się nieodzownie ze świątecznymi życzeniami. Co roku agencje i marki prześcigają się w stworzeniu jak najciekawszych kreacji, m.in. w postaci kartek z życzeniami, specjalnie przygotowanych stron internetowych, gier, a nawet filmów. Jak wyglądały w tym roku najciekawsze kreacje?

ZenithOptimedia postanowiło stworzyć w ramach życzeń świątecznych Wielkanocną grę. Polega ona na przeprowadzeniu kulki przez pięć różnych labiryntów, z których każdy kolejny jest trudniejszy i wymaga większej precyzji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Także agencja Peppermint postawiła na minigrę, w której użytkownik musi znaleźć pięć lam na obrazie, zanim skończy się czas.

W tym roku K2 postanowiło nagrać świąteczne życzenia w formie krótkiego filmu.

Z kolei agencja HandMade, zgodnie ze swoją nazwą, stworzyła prawdziwie handmade'ową kartkę świąteczną, którą użytkownik może samemu wydrukować, wyciąć, a następnie pokolorować.

Także Prudential stworzył kartkę, której ostateczny wygląd zależy od użytkownika. Po jej skomponowaniu mamy możliwość wysłania naszej twórczości rodzinie czy znajomym.

Żeby Święta, a w szczególności wielkanocny poniedziałek, odbyły się bez problemów i w spokoju, agencja Opcom stworzyła 'Poniedziałkową olewkę', która z pewnością pozwoli osiągnąć wewnętrzny ład i olać to, co nas trapi... :)

A jakby tak wyrazić swoje emocje jajkiem? Eskadra postanowiła dać nam taką możliwość i stworzyła specjalne, świątecznie emotikony (od lewej: Wesołych Świąt, Wyspania Zrelaksowania, Mokrego Dyngusa, Sytości bez Mdłości, Rodzinności Miłości).

GoldenSubmarine postanowiło stworzyć wyjątkową stronę internetową, dzięki której nasze życzenia zostaną wysłane do konkretnej osoby, a następnie jej wykwakane. Kreacja jest podobna do tej ubiegłorocznej, kiedy to nasze życzenia były wyćwierkiwane.

Natomiast agencja Plej stworzyła świąteczne życzenia, połączone z zaproszeniem na specjalny koncert, który odbędzie się w planetarium Centrum Nauki Kopernik.

Ciekawą kreację w postaci wielkanocnego rebusu przygotowała agencja B-MIND.

Poniżej pozostałe wybrane przez nas kreacje świąteczne:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij