Krystyna Czubówna o zielonym obliczu Bytomia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krystyna Czubówna o zielonym obliczu Bytomia

Bytom od lat kojarzony jest z przemysłem ciężkim oraz kopalniami. O tym mniej znanym – zielonym obliczu miasta – dowiedzieć się można z najnowszego filmu zrealizowanego przez OPENgroup na zlecenie tamtejszego Urzędu Miejskiego.

15-minutowa produkcja, poświęcona Miechowickiej Ostoi Leśnej, swoją sieciową premierę miała w piątek 28 grudnia. Liczba pozytywnych komentarzy świadczy o tym, że taki sposób przedstawiania Bytomia przypadł mieszkańcom do gustu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prace nad filmem trwały od kwietnia do listopada 2012 roku. Do zaprezentowania walorów jednego z najciekawszych bytomskich kompleksów leśnych wykorzystana została najnowsza technologia. Dynamiczne ujęcia lotnicze uzyskano dzięki zastosowaniu oktokoptera (mini-helikoptera z zamontowaną kamerą), skorzystano także ze slajdów kamerowych oraz animacji 3D. O to, aby informacje o Miechowickiej Ostoi Leśnej przekazane były w sposób ciekawy, zadbała, dysponująca wyjątkową barwą głosu, Krystyna Czubówna.

Urząd Gminy w Bytomiu powierzył firmie OPENgroup całkowitą produkcję filmu: od przygotowania koncepcji, poprzez stworzenie scenariusza i nagranie materiałów zdjęciowych, po montaż i udźwiękowienie oraz postprodukcję całości materiału. Do zadań firmy należało także opracowanie i wydanie broszury z informacjami dotyczącymi miechowickiego lasu. Film, który właśnie trafił do sieci, ukazał się także na płytach DVD, które stanowią część tego specjalnego wydawnictwa.

Miechowicka Ostoja Leśna, to obszar, który decyzją Rady Miejskiej Bytomia z dnia 25 stycznia 2012 roku objęty został ochroną prawną. Ten, położony w północno-zachodniej części Bytomia, 305-hektarowy kompleks leśny, wyróżnia się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, na jego terenie znajdują się również obiekty przedstawiające wartość historyczną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij