ZIEMOVIT nowym klientem GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ZIEMOVIT nowym klientem GoldenSubmarine

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine nawiązała współpracę z marką ZIEMOVIT należącą do firmy CIECH Sarzyna. Agencja jest odpowiedzialna za komunikację marki w mediach interaktywnych.

W wyniku wygrania przetargu, agencja rozpoczęła przynajmniej roczną współpracę z marką ZIEMOVIT. GoldenSubmarine będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, w ramach której powstała już wielowątkowa strona produktowa ziemovit.pl. Wśród zadań agencji znalazło się także rozwijanie obecności marki w mediach społecznościowych. Aktualnie przy udziale GoldenSubmarine przeprowadzana jest internetowa kampania reklamowa produktów ZIEMOVIT.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podstawą obecności marki ZIEMOVIT w Internecie jest strona produktowa kierowana do osób, których pasją jest ogród. Użytkownicy znajdą na niej szczegółowo zaprezentowaną ofertę produktową marki, a także liczne porady dotyczące pielęgnacji roślin w ogrodzie i na balkonie.

Dążąc do kompleksowości i spójności działań online, CIECH Sarzyna podjął także współpracę z agencją SEO Widzialni.pl, partnerem agencji GoldenSubmarine. 

Widzialni.pl odpowiedzialni są za realizację wszelkich działań w obszarze SEO dla funkcjonujących stron produktowych CIECH Sarzyna: Chwastox.pl oraz Agrosar360.pl. Do nowych zadań agencji należy doradztwo i pomoc we wdrożeniu zmian w zakresie optymalizacji, w celu przystosowania strony ziemovit.pl do aktualnych algorytmów. Widzialni.pl zajmą się również analizą ruchu przychodzącego zarówno za pomocą narzędzi Google, jak i oprogramowania autorskiego. Działania te pozwolą na uzyskanie niezbędnych informacji o zachowaniu użytkowników, a także na bieżące aktualizowanie przyjętej strategii SEO.

GoldenSubmarine współpracuje z grupą CIECH od ponad roku. Agencja stworzyła m.in. portal korporacyjny ciechgroup.com, a także wdrożyła dwie strony produktowe dla CIECH Sarzyna chwastox.pl oraz agrosar360.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij