OS3 wygrywa przetarg NN Investment Partners (dawne ING TFI)

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 wygrywa przetarg NN Investment Partners (dawne ING TFI)

Po wieloetapowym procesie to właśnie oferta Agencji OS3 okazała się najlepsza. W ramach współpracy Agencja odpowiadać będzie za pełne wsparcie strategiczno-kreatywne, którego celem jest zbudowanie skutecznej komunikacji z Klientami spółki.

NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (dawne ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.) to czołowy gracz na rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jako odrębny podmiot spółka wydzieliła się z grupy ING w zeszłym roku, by w efekcie w lipcu 2015r. przejść proces rebrandingu na polskim rynku. W związku ze zmianą nazwy, ale przede wszystkim dynamicznym rozwojem biznesu i wciąż poszerzającą się bazą Klientów, spółka postanowiła nawiązać współpracę z wiarygodnym partnerem, który efektywnie wesprze działania sprzedażowo-marketingowe funduszu w 2016 roku. W wyniku procesu przetargowego NN Investment Partners wybrało ofertę Agencji OS3.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Oferta OS3 najpełniej odpowiadała na bieżące potrzeby spółki. Szukaliśmy partnera, który zapewni nam nie tylko świeże spojrzenie na markę, ale zaproponuje ciekawe, nowoczesne rozwiązania i zagwarantuje ich realizację na najwyższym poziomie. Agencję OS3 wyróżniło trafne zaadresowanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów oraz dopasowane do nich różnorodnych kanałów dotarcia. –  tłumaczy Monika Wróblewska Marketing & Communication Manager, NN Investment Partners.

Marcin Maj, CEO Agencji OS3, dodaje – Cieszymy się, że tak znana na rynku inwestycyjnym spółka, powierzyła nam odpowiedzialne zadanie wsparcia jednych z kluczowych działań dla firmy. To pokazuje, że OS3 jest wiarygodnym partnerem, oferującym swoim Klientom coś więcej, niż wyłącznie nowoczesne rozwiązania digitalowe. Jesteśmy Agencją, która dzięki szerokim kompetencjom strategiczno-kreatywnym, mocnemu, bo budowanemu już od 20 lat fundamentowi interaktywnemu, może oferować konkurencyjne na polskim rynku, holistyczne i wielopoziomowe strategie komunikacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij