Jedyny taki program na polskim YouTube - Studio Tymbark!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jedyny taki program na polskim YouTube - Studio Tymbark!

Co powstanie z połączenia trzech popularnych vlogerów i Tymbarku? Mieszanka wybuchowa, czyli Studio Tymbark! To jedyne takie miejsce na YouTube, gdzie co tydzień spotkać można ulubionych twórców w niepowtarzalnej serii filmów, która właśnie się rozpoczyna.

YouTube to miejsce spotkań, które każdego dnia gromadzi miliony chwil pełne emocji. Ulubieni twórcy dla widzów są jak najlepsi kumple – nie tylko opowiadają o swoich doświadczeniach, ale też bawią, motywują i zarażają pasją. Relacje na YouTube są wyjątkowe także dlatego, że tutaj liczy się interakcja – każdy widz, każdy komentarz i opinia mają tu znaczenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tymbark też codziennie wspiera tysiące swoich fanów, rozbawia ich do łez i inspiruje do działania. Dlatego właśnie postanowił spotkać się z nimi także na YouTube! Ale nie działa sam – stworzył Studio Tymbark, do którego zaprosił topowych vlogerów. Prowadzący kanał to SKKF, JDabrawsky i Banshee – w takim składzie nie znajdziecie ich w żadnym innym miejscu w sieci! To pierwszy w Polsce cotygodniowy program marki napojowej na własnym kanale YouTube.

Jakie będzie Studio Tymbark? Pełne pozytywnej energii! Czasami spotkamy YouTuberów na zielonej kanapie, a czasami będą oni wyjeżdżać, by kręcić filmy w plenerze. Team Tymbarku to troje vlogerów, ale na widzów czeka wiele niespodzianek, bo do Studia będą zapraszani także goście specjalni. Program będzie interaktywny i widzowie będą mieć na niego wpływ. W Studiu Tymbark dziać się będzie naprawdę dużo, więc najlepszy sposób by, być na bieżąco, to już teraz zasubskrybować kanał.

Strategie komunikacji na YouTube: TalentMedia
Kreacja i produkcja kontentu: TalentMedia
Zakup i optymalizacja mediów: TalentMedia
W kampanii biorą udział partnerzy sieci TalentMedia.

Zasubskrybuj kanał, aby być na bieżąco!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij