Aneta Rumniak obejmuje stanowisko Digital Strategist w Netsprincie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aneta Rumniak obejmuje stanowisko Digital Strategist w Netsprincie

Aneta Rumniak w kwietniu dołączyła do zespołu Netsprinta na stanowisko Digital Strategist. Jest to nowo utworzone eksperckie stanowisko w firmie.

Aneta Rumniak wspiera Netsprinta w obszarze New Business i kreowania strategii reklamowych dla nowych klientów. Do jej obowiązków należy m.in. zarządzanie działaniami w obszarze identyfikacji potrzeb klientów, definiowanie celów reklamowych, tworzenie koncepcji marketingowej z wykorzystaniem narzędzi i technologii dostępnych w ramach Grupy Netsprint oraz nadzorowanie przebiegu kampanii. Aneta Rumniak odpowiada także za segmentację rynku, prospecting (poszukiwanie oraz selekcjonowanie firm lub osób potencjalnie zainteresowanych usługami Netsprinta) oraz scoring (ocena prawdopodobieństwa sukcesu działań sprzedażowych w określonej grupy potencjalnych klientów).   

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aneta Rumniak jest menedżerem o wieloletnim doświadczeniu w obszarze mediów i reklamy. Jest ekspertem z dziedziny badań rynku, analiz oraz tworzenia i wdrażania strategii marketingowych. W ostatnich latach pracowała jako Dyrektor Marketingu w Gremi Business Communications, gdzie zajmowała się promocją tytułów i serwisów internetowych grupy, wdrażając strategię digital w obszarze marketingu. 

Certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics. Posiada także certyfikaty DIMAQ (IAB), Professional Diploma in Digital Marketing oraz dyplom London School of Public Relations.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij