Przenieś numer z palcem w… nowej kampanii Virgin Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przenieś numer z palcem w… nowej kampanii Virgin Mobile

22 kwietnia ruszyła nowa kampania największego wirtualnego operatora w Polsce, zachęcająca do przenoszenia numerów do jego sieci. Jej celem jest ukazanie, że zmiana usługodawcy telekomunikacyjnego na Virgin Mobile jest niezwykle prosta.

Komunikacja będzie prowadzona w telewizji, radiu, mediach online oraz OOH.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kampanii ponownie pojawia się Gigababcia, która udowadnia, że proces przeniesienia numeru do Virgin Mobile można przejść z palcem w… gdzie się chce. Bohaterka wykonuje karkołomne triki w driftującym samochodzie, jednocześnie zmieniając operatora. Virgin Mobile po raz kolejny sięgnęło po kontrastowe porównanie, tym razem w celu ukazania łatwości w przejściu do jego sieci.

Kampania przypomina też, że na każdego abonenta, który zdecyduje się przejść do Virgin Mobile, czekają bonusowe paczki danych internetu, co przy pakiecie #DLAMNIESUPER daje nawet 13GB miesięcznie. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) przysługuje w ofercie #BEZLIMITU za 29 złotych a 2 GB (razem 10GB) można otrzymać w przypadku pakietu #NAJLEPIEJ w cenie 39 złotych.

Działania marketingowe obejmują spoty telewizyjne i radiowe w głównych oraz tematycznych stacjach telewizyjnych i radiowych, reklamę w internecie, a także OOH. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Lubię to - linked by Isobar (Joanna Biernacka, Maciej Kozina, Szymon Pruszyński). Po stronie Virgin Mobile - Monika Mierzejewska, Agnieszka Flis, Piotr Suchodolski. Produkcją spotu w reżyserii Piotra Onopy zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a postprodukcją Rio de Post. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare (Ania Bieńkowska - TV, radio, OOH) oraz iProspect (Beata Nowalska – online).

Poniżej spot „Przenieś numer z palcem w… gdzie chcesz!”:

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij