Anna Sakowicz i Paweł Wojciechowski zapraszają na Forum IAB 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Sakowicz i Paweł Wojciechowski zapraszają na Forum IAB 2016

W dniach 8 i 9 czerwca br. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się 10., jubileuszowa edycja Forum IAB, najbardziej inspirującej konferencji w obszarze marketingu internetowego w Polsce.

Już 8 czerwca, podczas pierwszego dnia Forum IAB 2016, o Customer Experience opowiedzą m.in. Anna Sakowicz,Chief Digital, Data & Analytics Officer, Członek Zarządu SMG i Paweł Wojciechowski, Business Director, SMG PM. Zachęcamy do obejrzenia zaproszenia na prelekcję „Towar macany należy do macanta. Fakty i mity dotyczące działań nakierowanych na efekt, bynajmniej nie rodem z PRL’u”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

-

Anna Sakowicz - Chief Digital, Data & Analytics Officer, Członek Zarządu SMG

W ciągu 16 lat swojej kariery zawodowej w komunikacji marketingowej przeszła wszystkie szczeble od asystenta do członka zarządu, poznając dogłębnie mechanizmy w branży. Po drodze stworzyła między innymi jeden z pierwszych na rynku działów specjalizujących się w planowaniu i realizacji kampanii w internecie i nowych mediach. Zrealizowane przez jej zespoły projekty zdobywały nagrody w konkursach Effie, MIXX Awards, Innovation Awards. Obecnie, jako Chief Digital, Data & Analitics Officer i członek zarządu liczącej ponad 350 osób agencji SMG odpowiada za kompetencje digitalowe, analityczne, badawcze i technologiczne SMG.

Paweł Wojciechowski - Business Director, SMG PM

Z obszarem performance marketingu i e-commerce związany jod 12 lat. W Interia.pl odpowiadał za promocję usług e-ecommerce i działania efektywnościowe. Na etapie startupu dołączył do zespołu tworzącego Novem, gdzie jako dyrektor sprzedaży internetowej kierował zespołem prowadzącym kampanie efektywnościowe. Od 2008 roku związany z Weltbild jako dyrektor sprzedaży internetowej a następnie dyrektor marketingu. Zarządzał spółką Ravelo i przejętym przez nią sklepem internetowym Weltbild.pl (obecnie Ravelo.pl). Dziś pełni funkcję Business Directora w strukturze SMG PM, odpowiedzialnej za marketing efektywnościowy zorganizowanej wokół biznesu klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij