FRoSTA w Internecie w 2013 w rękach OMD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FRoSTA w Internecie w 2013 w rękach OMD

Dom Mediowy OMD będzie odpowiedzialny za całościową obsługę działań marki FRoSTA w Internecie w 2013 roku. Współpraca dotyczy planowania oraz zakupu kampanii, włączając w to wsparcie w wyszukiwarkach internetowych, RTB Audience Targeting oraz wsparcia platformy mobilnej.

OMD jest również odpowiedzialne za przygotowanie kreacji do kampanii internetowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

FRoSTA jest jednym z liderów rynku mrożonych produktów spożywczych. W swoim szerokim asortymencie posiada mrożone ryby, warzywa oraz dania gotowe. Najczęściej wspieranymi medialnie kategoriami są ryby, w tym Złote Paluszki Rybne, oraz warzywa z Warzywami na patelnię Toskańskimi na czele. W roku 2013 FRoSTA będzie kontynuowała działania promocyjne na wielu różnych polach komunikacji. W zakresie działań mediowych planowane jest wzmocnienie zaangażowania się marketera w social media oraz rozszerzenie aktywności na platformie mobilnej.

Dom mediowy OMD powstał w 1993 roku. Założycielem i liderem najstarszego w Polsce domu mediowego jest Jakub Bierzyński. OMD kładzie silny nacisk na rozwój właśnie produktów internetowych. - Bardzo cieszymy się, że marketer docenił nasze kompetencje w zakresie działań w Internecie. Nieustannie rozwijamy narzędzia i wdrażamy nowe technologie jak RTB, by jeszcze skuteczniej realizować kampanie naszych Klientów – mówi Beata Szcześniak, dyrektor zarządzająca OMD (Macroscope).

Wcześniej za działania online odpowiadał dom mediowy MPG.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij