Złoto dla produkcji agencji Clipatize w elitarnym amerykańskim konkursie Aster Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Złoto dla produkcji agencji Clipatize w elitarnym amerykańskim konkursie Aster Awards

The Aster Awards Program to coroczny konkurs organizowany przez amerykańską branżę medyczną w celu wyróżnienia najbardziej utalentowanych twórców kampanii reklamowych w dziedzinie ochrony zdrowia i medycyny.

W tegorocznej edycji złotem w kategorii Healthcare Services uhonorowano animowany film wyprodukowany przez polską agencję Clipatize. Zwycięskie wideo zostało przygotowane dla lidera globalnego rynku usług second opinion - firmy WorldCare.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„To jedna z tych uskrzydlających wiadomości, które chciałoby się słyszeć codziennie. Ten projekt stanowił szczególne wyzwanie. Współpracowaliśmy jednocześnie z centralą WorldCare z Bostonu, biurem w Dubaju, oraz klientem WorldCare - ubezpieczycielem Metlife - dla którego przygotowaliśmy wersje filmu na 10 różnych rynków europejskich.” - komentuje Jakub Lebuda, CEO agencji Clipatize.

Sprawdzianem dla umiejętności zespołu kreatywnego Clipatize była także wrażliwa tematyka kampanii. WorldCare jest pionierem i światowym liderem w dziedzinie e-konsultacji medycznych, kierującym swoje usługi do pacjentów u których zdiagnozowano poważną, niejednokrotnie zagrażającą życiu chorobę. Pomysł na realizację clipu agencja oparła na spokojnej i merytorycznej narracji oraz łagodnej kolorystyce ilustracji. W filmie wykorzystano rozwiązania storytellingowe oraz tzw. “user-centric scenario”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij